FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Yepyeni bahar menüsü ile TXM People’s

CVK Grup bünyesinde olan ve şehrin merkezinde konumlanan TXM People’s Cafe Bar & Brasserie, Cezayir asıllı şef Aytuğ Kanduza’nın yenilediği bahar ve yaz mönüsünün yanında taptaze ve zengin tapas mönüsü, dünya mutfağı ve kendine has şarap kavı ile misafirlerini ağırlamaya hazırlanıyor.

Domatesli ve fesleğenli kılıç ızgara, deniz kabuğunda karides, kabak çiçeği tempura, kurudutlu istiridye mantarlı bonfile gibi dünya mutfağının en seçkin örnekleriyle hizmet veren TXM People’s, baharın hafifliğini ve tazeliğini hissettirecek zengin bir tapas menüsüne de sahip. Özellikle gece yarısından sonra misafirlerin tercihi tapas mönüsüyle ön plana çıkan TXM People’s aynı zamanda ferahlatıcı kokteyl menüsüyle bahar ayına merhaba diyor.

Enginarı Urla’dan, domatesi Çanakkale’den, zeytinyağını Ayvalık’tan getirerek yerel ve organik tatları en taze halleriyle konuklarına ulaştıran TXM People’s Cafe Bar & Brasserie, gece saat 02.00’ye kadar açık olmasıyla misafirlerine geç saatlerde bile taptaze ve kaliteli yemek yiyebilme fırsatı sunuyor. Taksim’in buluşma noktası TXM People’s, şef Aytuğ Kanduza’nın lezzetli ve muhteşem menüleri, mimar Sema Türker’in yalın ve eklektik dekorasyonu, şarap uzmanı Tuğba Altınöz’ün şarap duvarı ile bahar ayına iddialı bir giriş yapıyor.

Picture of Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur

About Me

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Son Yazılar

Bülten Üyeliği

Lezzet dolu haberler için bültenimize hemen katılın!