Türkiye’nin tatil cenneti Bodrum’un Demirbükü Koyu’nda yer alan LoftElia Restaurant, Şef Deniz Aşan’ın önderliğinde sunduğu lezzetler ve büyüleyici atmosferiyle misafirlerini unutulmaz bir gurme deneyimine davet ediyor. 2024 Michelin Rehberi Tavsiye Edilenler Listesi’nde yer alan LoftElia, Ege mutfağının geleneksel lezzetlerini modern dokunuşlarla harmanlayarak damaklarda iz bırakan bir deneyim sunuyor.

Bahçelerinde yetiştirilen taze ürünler, Ege otları, yerel deniz ürünleri ve açık ateşte pişirilen etler, LoftElia’nın menüsünde öne çıkan lezzetler arasında yer alıyor. Domates Salatası, Yoğurtlu Köz Patlıcan, İsli Semiz Otu ve Izgara Kalamar gibi başlangıçlar, Dry Age Levrek, Terra Cotta Dülger, Tane Biberli Bonfile ve Kuzu Şiş gibi ana yemekler ve Çilek & Çikolata ve Kalburabastı gibi tatlılar, LoftElia’nın lezzet şöleninden sadece birer örnek.

Zeytin ve çam ağaçlarının gölgesinde, Ege Denizi’nin masmavi sularına nazır bir konumda yer alan LoftElia, doğayla iç içe bir ortamda lezzetli yemekler tadabileceğiniz bir mekan. Yaratıcı, kaliteli ve baharatlarla lezzetlendirilmiş yemeklerin yanı sıra yöresel ürünlere ve sürdürülebilir uygulamalara olan bağlılığıyla da dikkat çeken LoftElia, Bodrum’da gurme bir akşam yemeği için ideal bir seçim.