FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Mekanlardan
Posted in

Up Lounge: Muhteşem Manzara ve Lezzetli Yemeklerin Buluşma Noktası

Eski İstanbul ve Haliç kıyılarını tepeden gören muhteşem manzarasıyla misafirlerine görsel bir şölen yaşatan Up Lounge, restoran ve bar olarak hizmet veriyor. Muhteşem manzarası, zengin mönüsü ve seçkin eğlence anlayışı ile İstanbul’un yeni elit mekânlarından biri olmaya aday.

Haliç’in Muhteşem Manzarası Ayaklarınızın Altında

Up Lounge’ın terasında Haliç’in güzelliğini seyrederken şehrin stresinden uzaklaşabilirsiniz. Bu eşsiz manzara eşliğinde lezzetli bir akşam yemeği veya keyifli bir kokteyl keyfi yapabilirsiniz.

Zengin Menü ve Lezzetli Yemekler

Up Lounge’ın mönüsünde kaz ciğerinden yengeç köftesine, ördek göğüsten midye rockefeller kadar birbirinden güzel lezzetler bulabilirsiniz. Her damak tadına hitap eden geniş bir menüye sahip olan Up Lounge’da lezzetli bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Kokteyller ve İçecekler

Lezzetli yemekleri renklendirecek ve tatlarıyla keyfinize keyif katacak birçok içki ve kokteyl alternatifi de mekâna özgü bir sunumla servis ediliyor. Up Lounge’ın deneyimli barmenleri, size özel kokteyller hazırlayarak unutulmaz bir akşam geçirmenizi sağlayacak.

Canlı Müzik ve Eğlence

İstanbul âşıklarını kendine hayran bıraktıracak manzarası ve seçkin mutfağıyla göz dolduracak olan Up Lounge’da deneyimli DJ’lerin canlı performansıyla yaz geceleri daha coşkulu geçecek.

Up Lounge’da Sizi Neler Bekliyor?

  • Muhteşem Haliç manzarası
  • Zengin ve lezzetli bir menü
  • Seçkin içki ve kokteyl seçenekleri
  • Canlı müzik ve eğlence
  • Elit ve keyifli bir ortam

Up Lounge, Asmalımescit’te Pazartesi’den Cumartesi’ye kadar haftanın altı günü 17.00 ile 02.00 arası hizmet veriyor.

Comments are closed.