FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

SushiCo’nun yeni lezzet durağı Akasya Acıbadem

Çin, Japon ve Thai mutfağının büyüleyici tatlarını özenli ve yenilikçi bir anlayışla lezzet meraklılarıyla buluşturan SushiCo, Akasya Acıbadem ile şube sayısını 24’e çıkardı.

SushiCo’nun yeni lezzet durağı Akasya Acıbadem şubesi, üçüncü katta ve yemek bölümünde yaklaşık 120 metrekare bir alanda hizmet veriyor.

Akasya Acıbadem’de sushi meraklılarını ayrıca bir sürpriz bekliyor. Pazartesi’den Perşembe’ye saat 12:00-21:00 arasında geçerli olacak “sınırsız sushi” kampanyası ile sushi meraklıları uygun fiyata diledikleri kadar sushi yiyebilecekler.

İstanbul’daki hizmet ağını genişletmeye devam eden SushiCo, Uzakdoğu lezzetlerini sevenlerin beklentisi doğrultusunda önümüzdeki günlerde Astoria şubesini tekrar açıyor. Bu şubeyi Kalamış ve Mall of İstanbul takip edecek. Yaz sonunda da SushiCo Bakü hizmete girecek.

Hizmet ağının yanı sıra geniş menüsüyle de dikkat çeken SushiCo’nun, geçtiğimiz eylül ayında menüsüne eklediği birbirinden enfes roll’lardan İstanbul Roll ve Philly Roll kısa bir süre içinde lezzet tutkunlarının bir numarası oldu. Menüde yer alan Black Sesame Roll ve Baby Kalamar Roll, bu ikiliyi takip ediyor.

“Yiyebildiğin kadar sushi” kampanyasının hangi restoranlarda geçerli olduğunu öğrenmek için adres www.sushico.com.tr

Picture of Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur

About Me

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Son Yazılar

Bülten Üyeliği

Lezzet dolu haberler için bültenimize hemen katılın!