FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

SushiCo mönüsünü ve şubelerini zenginleştiriyor

Karşı konulamaz lezzetleri ve ekonomik fiyatlarıyla sushi ve Uzak Doğu yemek tutkunlarının göz bebeği haline gelen SushiCo’nun menüsü tam 9 yeni tatla daha zenginleştirildi. Bu lezzet mabedinin sizlere uzak doğunun egzotik havasını sunacak yepyeni ürünler ise şöyle sıralanıyor: Votka, Ginger Ale, Japon fesleğeni, limon ve nane ile hazırlanan Japanese Mojito; yılan balığı ve salatalıkla hazırlanan inside out roll Eel Cucumber Roll; somon, karides ve levrekten oluşan, görselliği ile iştah kabartan nigiri seti Onigiri; dağlanmış somon ve ton balığı parçalarıyla hazırlanan, özel sosu eşliğinde servis edilen Hot Salmon Sashimi ve Hot Maguro Sashimi; hepsi birbirinden lezzetli Portakallı Ördek Salatası, Tavuk Salatası, Susamlı Tavuk Salatası ile SushiCo’da bir ilk olan ve Tempura karides, roka, Frenk soğanı, domates ve acı sosla hazırlanan Karides Tempura Burger.

Türkiye ve KKTC’nin en çok tercih edilen sushi restoranları arasında yer alan SushiCo’nun yepyeni şubeleri ise Bursa’da ve Makedonya’nın Üsküp şehrinde hizmete açıldı. Bu 2 yeni restorana ek olarak çok kısa sürede, Antalya Konyaaltı Akvaryum’da ve Rusya’nın Krasnodar şehrinde olmak üzere iki yeni şube daha SushiCo ailesine eklenecek. Bu yeni iki restoranla birlikte SushiCo’ların sayısı dünya genelinde tam yirmi beşe çıkmış olacak!

İstanbul’daki en yeni şubesini İstinye’de hizmete açan SushiCo, suşi ve Uzak Doğu mutfağının keyfini eşsiz bir Boğaz manzarası eşliğinde yaşamak isteyenleri yine burada L’İst restoranında ağırlamaya devam ediyor.

Picture of Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur

About Me

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Son Yazılar

Bülten Üyeliği

Lezzet dolu haberler için bültenimize hemen katılın!