FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Sultanahmet House of Medusa’da kış tatlıları

House of Medusa, Sultanahmet’in tarihi yapısına ve estetiğine uygun iç mekan tasarımı ve Mesut Erdoğan danışmanlığındaki mutfağından birbirinden leziz yemekleriyle misafirlerine eşsiz modern Türk Mutfağı deneyimi sunuyor. House of Medusa’nın yenilenen menüsünde yer alan kışa özel tatlılar, tarih kokan, şehrin gürültüsünden uzak sakin bir ortamda kış keyfi sunuyor.

Sultanahmet’in kalbinde yer alan House of Medusa, Ayasofya Müzesi’ne hakim eşsiz manzarası, Sultanahmet Camii’ne yakınlığı, elma ve limon ağaçlarıyla süslü bahçesiyle şehrin hareketli yapısından uzak vakit geçirme imkanı sağlıyor. Sultanahmet’in tarihi güzelliğine uygun iç mekan tasarımı ile konuklarına Türk ve Dünya lezzetlerinin servis kalitesini yaşatan mekan, yenilenen menüsü ile kışa özel tatlar sunuyor.

House of Medusa, “Kış” menüsünde yer alan ve özel bir yeri olan Tahinli Çikolatalı Sufle ile soğuk kış günlerinde şehrin tadını çıkarmanızı sağlayacak. Ayrıca Kireçte Kabak ve Ceviz Tatlısı ile sizi eşsiz bir lezzet yolculuğuna çıkaracak.

Osmanlı mutfağından dünya lezzetlerine kadar sunduğu geniş lezzet menüsüyle yerli ve yabancı misafirlerini ağırlamaya devam eden House Of Medusa, tarihle iç içe olan mekanında misafirlerin damak tadına uygun sebze, et ve tatlı çeşitlerini, özel marine ve pişirme yöntemleri ile daha hafif, daha lezzetli hale getirerek konuklarına servis ediyor.

Picture of Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur

About Me

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Son Yazılar

Bülten Üyeliği

Lezzet dolu haberler için bültenimize hemen katılın!