FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Ramazan geleneği Divan’ın lezzetli iftar sofralarında

Divan, her yıl olduğu gibi bu yıl da Ramazan Ayı’na özel tüm geleneksel tatların bulunduğu lezzeti ve çeşidi bol iftar sofralarını şık sunumlarıyla hazırlıyor.

Divan İstanbul misafirlerine Ramazan tatlarından oluşan özel bir menü sunuyor. Lezzetli iftariyelik tabağının yanı sıra zeytinyağlılar, soğuk mezeler, çorba ve ara sıcakların yer aldığı menüde ana yemek ve tatlı için de birçok farklı seçenek bulunuyor. Açık büfede sunulan bu lezzetler, Ahenk Fasıl Grubu’nun canlı müziğiyle renkleniyor. Şehrin buluşma noktası Divan İstanbul City’de, iftar menüleri her akşam farklı lezzetlerle hazırlanıyor. Anadolu yakasının gözde oteli Divan İstanbul Asia’da ise, Türk Mutfağı ve Divan klasiklerinden oluşan menü seçenekleri bulunuyor.

Başkentin zarif oteli Divan Ankara’da, klasik ramazan lezzetleriyle hazırlanan menüler; Divan Pub, Winter Garden ve d’Garden’da sunuluyor. 24 kişiye kadar olan özel gruplara iftarlar Winter Garden’da servis edilirken, 3.000 kişiye kadar olan kalabalık iftar yemekleri için d-Garden tercih ediliyor. Kervansaray’dan butik otele dönüştürülen Divan Çukurhan’ın içerisinde yer alan Çengelhan Brasserie’de ise, Ramazan’a özel menü sunuluyor.

Misafirler için Divan Pub ve havuz başı seçeneklerinin bulunduğu Divan Bursa’da, 10 kişi üzeri gruplara özel menü alternatifleri ve fiyat seçenekleri sunuluyor. Döner büfe, barbekü büfesi gibi lezzetlerle renklenecek Divan Çorlu Pub’da ise, ramazan lezzetlerini içeren açık büfe sunuluyor.

Bodrum’un şık butik oteli Divan Bodrum’da ise, Ramazan’a özel konaklama seçenekleri bulunuyor. Ramazan boyunca talebe istinaden misafirlere özel iftar menüleri de hazırlanıyor.

Gaziantep’e yeni bir renk getiren Divan Gaziantep, Ramazan’a özgü farklı lezzetler tatmak isteyenleri bekliyor.

Divan Brasserie Bebek’te, geleneksel ramazan tatlarından oluşan açık büfe iftar, ramazan süresince şık sunumlarla hazırlanıyor. Diğer Divan Brasserie ve Pub’larda ise iftar sırasında a la carte servisin yanı sıra, iftariyelik tabağı yanında çay ve su ile servis ediliyor. Ayrıca arzu eden misafirler menü dışında Divan şeflerinin hazırladığı günlük zeytinyağlı, çorba ve tatlı çeşitlerini de tercih edebilecekler. Rahmi M. Koç müzesi içerisinde yer alan Halat by Divan’da ise fasıl müziği eşliğinde, seçenekli iftar menüleri sunuluyor.

Picture of Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur

About Me

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Son Yazılar

Bülten Üyeliği

Lezzet dolu haberler için bültenimize hemen katılın!