FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Bu köfteci eğlence anlayışınızı değiştirecek!

Trabzon’un ünlü Akçabaat köftecisi “Nihat Usta”, İstanbul’daki ilk şubesini geçtiğimiz ay Acıbadem Çamlıca Konaklarında hizmete geçirdi. İstanbul’da ilk kez yeni yılı karşılayacak olan mekan şaşalı bir yılbaşı programı organize etti.

Anadolu yakasının en tepe noktasında ki konumuyla doğa ve deniz manzarasıyla, mutfağının lezzetiyle ve dekorasyonuyla İstanbul’un en iyi restaurantları arasında yerini aldı bile.

Yılbaşı akşamı bu mekanı keşfetmek isteyenler için ideal. Mekanın yılbaşı programı akşam saat 20.00 da Dj performansla başlayacak ve saat 22.00’da canlı müzikle devam edecek. Yeniyıla dakikalar kala variller etrafında ateş yakılacak ve sıcak şarap ikramıyla yeni yıla merhaba denilecek.

Ardından gece 02.00’ye kadar eğlence devam edecek. Geceye özel 2 mönüyle çıkan “Nihat Usta”nın köfte mönüsü 150 TL, balık mönüsü ise 170 TL. Mekan bu gecede çocuklarınızı da unutmamış, onlar için düzenlenen oyun odalarında hem çocuklarınıza hem de size kusursuz bir yılbaşı geçirmeyi garanti ediyor.

Nihat Usta Akçabaat Köfte Et & Balık Restaurantı
Acıbadem Cad. Raufpaşa Hanı Sok. No: 29 Çamlıca Konakları Üsküdar-İstanbul
Tel. 0216 339 00 61

Picture of Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur

About Me

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Son Yazılar

Bülten Üyeliği

Lezzet dolu haberler için bültenimize hemen katılın!