FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Kitchenette’den yaza özel “Fit For You” mönüsü

Formuna dikkat edenlerin vazgeçilmezi haline gelen Kitchenette‘in “Fit For You” menüsü, Beslenme ve Diyet Uzmanı Dr. Yasemin Bradley‘nin danışmanlığında yaz menüsü için yenilendi. Yenilenmiş menüsünde de düşük kalorili seçimleri ve lezzeti bir arada sunan yeni Fit For You, bu yaz da formunu korurken damak tadından ödün vermeyenlerin favori menüsü olacak.

Siz de restoran ve cafe’lerin sadece birkaç bilindik seçenekle sınırlı light menülerinden sıkıldıysanız, yaza sağlıklı ve formda başlamak istiyorsanız Fit For You imdadınıza yetişiyor. Sağlıklı yemek anlayışına farklı bir yaklaşım sunan Kitchenette’in Fit For You menüsü, Beslenme ve Diyet Uzmanı Dr. Yasemin Bradley’nin danışmanlığında bir kez daha yenilendi. Buğdaylı yoğurt çorbasından çok tahıllı pizzaya, kağıtta sebzeli somon balığından birbirinden lezzetli ve sağlıklı salatalara kadar pek çok yemeği ‘aynı lezzetle fakat çok daha düşük kaloride’ sunan yeni Fit For You menüsü, yaz için yenilenen içeriğinde yepyeni ve farklı alternatifleriyle Kitchenette menüsündeki yerini aldı.

‘Light menü’ anlayışına bambaşka bir bakış açısı

Fit For You menüsünde yer alan tarifler düşük kalorili malzemeler ve alternatif pişirme yöntemleri ile kalorileri, yağ ve şeker oranları düşürülerek oluşturuluyor. Zengin seçenekleriyle sağlıklı beslenmek isteyenler için de farklı alternatifler yaratan menü, bu sezonda da formuna dikkat ederken, lezzetten de vazgeçemeyen herkesin favorisi olacak. Fit For You’da yer alan kalori değerleri ile dileyen herkes, tükettiği ürünleri kontrol altında tutabilecek.

Dr. Yasemin Bradley’in özel çalışmasıyla ‘light menü’ anlayışına bambaşka bir bakış açısı getiren yeni ‘Fit For You’nun yeni menüsünde, yaz için hazırlanmış serinletici detoks içeceklerden özel yöntemlerle hazırlanmış düşük kalorili, lezzetli tatlılara kadar birbirinden farklı pek çok seçeneği bir arada bulabileceksiniz.

Picture of Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur

About Me

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Son Yazılar

Bülten Üyeliği

Lezzet dolu haberler için bültenimize hemen katılın!