FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Mekanlardan
Posted in

Kış Akşamlarını Vazgeçilmezi: Gaja Restoran

Gaja Restoran, Boğazın tüm güzelliğini gözler önüne seren konumuyla sevdiklerinizle keyifli yemekler yemeniz için vazgeçilmez bir seçenek olmaya devam ediyor. Gaja Restoran, çağdaş dünya mutfağının eşsiz lezzetlerine bu yıl yenilerini ekliyor. Istakozdan deniz levreğine, karidesten somona, ördek ciğeri terininden marine edilmiş ete ve risottoya kadar hiçbir yerde bulamayacağınız bu eşsiz lezzetleri Gaja Restoran’da tadabilirsiniz. Gaja Restoran, 165 seçenekten oluşan zengin şarap menüsüyle de şarapseverlere farklı alternatifler sunuyor. Açıldığı günden bu yana Michelin yıldızına sahip restoranların şefleri ile hizmet veren Gaja Restoran, James Wilkins ve deneyimli ekibiyle lezzet tutkunlarını ağırlıyor.

A’dan Z’ye her şeyin lezzet tutkunları için düşünüldüğü bu çok özel mekanın menüsü de en az sizin kadar özel. Gaja Restoran, ambiyansı ve menüsüyle olduğu kadar dekorasyonuyla da dikkat çekiyor. Modern ve minimalist çizgisiyle, boğazın eşsiz manzarasına uyum sağlayabilmesi için mavi ve tonlarının hakim olduğu Gaja Restoran’da konforu ve ayrıcalığı hissedebilirsiniz. Yemek öncesi ve sonrası içki alabilmeniz için özel bir bar ve lounge bölümü mevcut.

Ayrıca 12 kişilik kapasiteli Gaja Private bölümünün de bulunduğu Gaja Restoran’da özel davetler verebilirsiniz. Müzik danışmanlığını DJ Suat Ateşdağlı’nın üstlendiği Gaja Restoran’da, Pazar hariç her gün saat 19:00 itibariyle boğazın tüm güzelliğini seyredebilir, müziğin keyfine varabilirsiniz.