FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Go Mongo’nun menüsünde yeni lezzetler

Farklı lezzetleri, zevkli damaklarla buluşturan Go Mongo, menüsüne yeni tatlar eklemeye devam ediyor. Tavuk Kaju, Tavuk Köri ve Karides Acılı Sarımsaklı, otantik ve aromatik lezzetleriyle wok severlerin favorileri arasına girecek.

‘Moğol Barbeküsü’ konseptinin Türkiye’deki ilk ve tek temsilcisi Go Mongo, lezzet kaşiflerine yepyeni tatlar sunmaya devam ediyor. Farklı lezzetleri, zevkli damakların beğenisine sunan Go Mongo’nun menüsüne, wok severlerin favorileri arasına girecek yepyeni tatlar eklendi.

Otantik ve aromatik lezzetler Go Mongo’da
Wok ocağında harlı ateşte kısa sürede pişirilen yemekler besin değerlerini ve diriliklerini koruyor. Yemeklerde kullanılan özgün malzemeler de, böylelikle otantik ve aromatik lezzetlerini kaybetmiyor; yiyenlere yepyeni bir deneyimin kapısını açıyor. Go Mongo’nun yeni tatları arasında bulunan Tavuk Kaju, Tavuk Köri ve Karides Acılı Sarımsaklı wok’larda zencefil, limon otu ve taze sarımsak tatları öne çıkıyor.

Baharatlı ve kaju fıstıklı tavuk parçalarının yeşil soğan ve istiridyeli soya sosu ile pişirildiği Tavuk Kaju, basmati pilavı ile servis ediliyor. Hint usulü tavuk köri ise nane yoğurt raita, taze mangolarla hazırlanan chutney ve mercimek unundan yapılan papadum ekmeği ile sunuluyor. Karides acılı sarımsaklı wok ise brokoli ve basmati pilavı ile eşliğinde servis ediliyor; deniz ürünlerini ve acıyı sevenlerin aklını başından alıyor.

Picture of Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur

About Me

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Son Yazılar

Bülten Üyeliği

Lezzet dolu haberler için bültenimize hemen katılın!