FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Four Seasons Sultanahmet’te her pazar enfes brunch

Kurulduğu tarihten bugüne kadar kaliteli hizmet anlayışıyla dünya çapındaki lider konumunu koruyan Four Seasons Hotel Sultanahmet’in gelenekselleşen Pazar Brunch’ları sizi bekliyor.

Ülkemizin önde gelen gurme ve yiyecek-içecek uzmanları tarafından “İstanbul’un En İyi Brunch’ı” seçilen Pazar Brunch’ına ev sahipliği yapan Seasons Restaurant’ta her Pazar saat 11.30’dan itibaren şehir stresinden uzak, Four Seasons servis anlayışıyla unutulmayacak bir gün yaşayabilirsiniz.

Dünya mutfağından özel olarak hazırlanan farklı tatlar, Uzakdoğu’nun gizemini taşıyan birbirinden leziz sushiler ve Türk mutfağının vazgeçilmezleri Seasons Restaurant’ta her Pazar sizleri bekliyor. Brunch için özel olarak hazırlanan ve birbirinden leziz “mini tatlı” büfesi ise bu keyfin son durağı…

Four Seasons Hotel Sultanahmet, Kasım 2010’de dünyanın en prestijli ekonomi dergilerinden Institutional Investor tarafından 100 otel arasından “Dünyanın En İyi 5. Oteli” seçildi.

Seasons Restaurant’ta Brunch kişi başı KDV dahil 99 TL.
Rezervasyon ve detaylı bilgi için: (212) 402 3150.

Picture of Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur

About Me

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Son Yazılar

Bülten Üyeliği

Lezzet dolu haberler için bültenimize hemen katılın!