FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Etçii’den tadı damağınızda kalacak bir lezzet “T-Bone Steak”

Et severler için müjde! Türk ve dünya mutfağının en lezzetli et seçeneklerini sunan Etçii Steak House, mönüsüne eklediği yeni Steak çeşitleriyle damak zevkinizi şaşırtmaya devam ediyor.

Geniş Menü Seçenekleri:

Etçii Steak House, İngiliz ve Amerikan mutfağının en seçkin Steak çeşitlerini ayağınıza getiriyor. Dana New York Steak, dana bacon, kuzu fileto, dana flank, bonfile gibi onlarca çeşit arasından damak zevkinize en uygun olanı seçebilir, dilerseniz kiloyla evde pişirmek üzere satın alabilir veya seçtiğiniz ürünün ustalıkla pişirilmesini izleyerek keyfini çıkarabilirsiniz.

Özel Lezzet: T-Bone Steak:

Menünün özel bir köşesinde yer alan T-Bone Steak, size tavsiyemizdir. Özel sosuyla harmanlanmış ve gözünüzün önünde pişen bu lezzet, size daha önce hiç yaşamadığınız bir ızgara deneyimi sunacak.

Sığır’ın böbrek yatağı kısmının bir yanı üstü olan bölgenin fileto kemiği ile beraber kesilmesiyle elde edilen T-Bone Steak, içindeki kemik T harfi gibi olduğundan bu isimle adlandırılır. Etçii’nin yıllara dayanan deneyimi ve et bilgisi ile hazırlanan T-Bone Steak, unutulmaz bir lezzet şöleni yaşatacak.

1992’den Beri Kalite ve Hijyen:

1992 yılından beri kalite ve hijyen kurallarını ön planda tutarak, tüketicisine sağlıklı et ve et ürünleri sunan Etçii, lezzetli mönüsü ve geniş ürün yelpazesi ile İstanbul’da gidilecek en gözde mekanlar arasında yer alıyor.

Etçii Steak House’a Gitmeden Önce:

  • Mekanın web sitesini veya sosyal medya hesaplarını inceleyerek güncel menü ve fiyatlar hakkında bilgi edinebilirsiniz.
  • Özellikle hafta sonları ve yoğun saatlerde rezervasyon yaptırmanız tavsiye edilir.
  • Etçii Steak House, çeşitli ödeme yöntemlerini kabul etmektedir.

Et severler için Etçii Steak House, keyifli bir akşam yemeği veya öğle yemeği için ideal bir mekan. Lezzetli Steak’lerini denemek ve unutulmaz bir deneyim yaşamak için Etçii Steak House’a uğramayı unutmayın!

Picture of Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur

About Me

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Son Yazılar

Bülten Üyeliği

Lezzet dolu haberler için bültenimize hemen katılın!