FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Divan Pub ve Brasserie’lerde palamut günleri

7-31 Ekim tarihleri arasında, Divan Pub ve Brasserie‘lerde, bir sonbahar klasiği olan Palamut Günleri başlıyor. Divan şefleri, benzersiz yorumlarıyla hazırladıkları şiş, ızgara, tava ve salata spesiyallerini balıkseverlere sunuyor.

Sonbaharın lezzet sembolü palamut, bu yıl 7 – 31 Ekim tarihleri arasında düzenlenen Palamut Günleri ile Divan Pub ve Brasserielerde, misafirlerin beğenisine sunuluyor.

Izgara, tava ve şiş alternatifleri bulunan palamut spesiyalleri, sumaklı soğan ve patates graten ile zenginleştiriliyor. Bu nefis lezzetlerin yanı sıra, Akdeniz yeşillikleri eşliğindeki Izgara Palamut Salatası da misafirlere daha hafif bir alternatif sunuyor. Divan şeflerinin yaratıcı yorumlarıyla şekillenen palamut spesiyalleri, lezzetleriyle olduğu kadar, zarif sunumlarıyla da ilgi çekiyor.

Picture of Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur

About Me

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Son Yazılar

Bülten Üyeliği

Lezzet dolu haberler için bültenimize hemen katılın!