FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Divan Pub ve Brasserie’lerde “Meksika Ateşi” başlıyor

Meksika mutfağının karşı konulmaz lezzetlerini Divan farkıyla keşfetmeye hazır mısınız? Özel baharatlarla hazırlanan bu baş döndürücü lezzetler ile Meksika ateşinin sizi de sarmasını istiyorsanız 24 Şubat tarihinden itibaren Divan Pub ve Brasserie’leri ziyaret edebilirsiniz. Çok özel lezzetleri üstün hizmet anlayışı ile sunan Divan Pub ve Brasserie’ler 24 Şubat tarihinden itibaren misafirlerini “Meksika Ateşi” ile karşılıyor.

Divan Pub ve Brasserie’lerin yetenekli ve usta şefleri tarafından hazırlanan leziz menüden başlangıç olarak acılı kokteyl sos ile marine edilerek sunulan Karides Ceviche’yi deneyebilirsiniz. Hafif lezzetleri tercih edenler Tortilla basket içinde salsa sos eşliğinde servis edilen Bonfile Salatası’nı veya acılı Sezar Sos ile farklılaşan Meksika Usulü Sezar Salatası’nı tercih edebilirler. Özel Fajita baharatı ile marine edilmiş ızgara bonfile parçaları, soğan, domates, renkli biberler, salsa, guacamole ve ekşi krema sos ile tatlandırılmış Dana Etli Fajitas, Meksika mutfağının Divan usulü muhteşem yorumu…

Orijinal baharatlar ile hazırlanan, farklı lezzetleri ile sizi büyüleyecek Meksika yemeklerinin ardından, tatlı olarak Divan’ın leziz çikolatalı dondurması eşliğinde servis edilen tarçın ve şekerle kaplanmış tortilla, Tarçınlı Çıtır Bunuellos’u mutlaka tatmalısınız.

Meksika Ateşi”, 24 Şubat tarihinden itibaren Divan Pub ve Brasserie’lerde misafirlerini büyülü bir yolculuğa çıkaracak.

Picture of Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur

About Me

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Son Yazılar

Bülten Üyeliği

Lezzet dolu haberler için bültenimize hemen katılın!