FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Divan, Cadde’ye baharı getirdi

Bağdat Caddesi’nin simgelerinden biri olan Divan Pub ve Divan Patisserie Erenköy; değişen sade ve şık dekorasyonu, Executive Şef Giancarlo Gottardo tarafından yenilenen zengin ve benzersiz menüsü, müdavimlerinin vazgeçemediği pasta, çikolata, macaron ve lokum çeşitleri ile birlikte Cadde’ye yeniden bahar coşkusunu getiriyor.

Divan Grubu Executive Şefi Giancarlo Gottardo’nun dokunuşlarıyla yeniden şekillenen menüsünde; zengin kahvaltı tabağından Divan’ın gelenekselleşmiş tatlarına, sağlıklı seçimlerden nefis tatlılara kadar her damağa uygun lezzet bulunuyor. Salatası, et veya tavuk Schnitzeli, yaprak sarması, Rokoko gibi Divan’la özdeşleşmiş lezzetlerin aynen korunduğu yemek menüsünde ayrıca, kıtır füme ördek ve enginarlı Körpe Ispanak Salatası, Füme Somon Çapata Crostini sandviç, mercan balığı ızgara gibi yenilikçi lezzetler de yer alıyor. Pub’ın hemen yanında yer alan Divan Pastanesi ise, lokumlarının benzersiz lezzeti, arduvazlarının turkuaz ferahlığı, rengarenk macaronları, kakaosu Belçika’dan gelen özel üretim çikolataları ve Divan şeflerinin özenle hazırladığı nefis pastalarıyla, misafirlerine yenilenen mekanında hizmet vermeye devam ediyor. Divan Pub Erenköy, şık ve modern dekorasyonu, uzun ve keyifli sohbetler için tasarlanan konforlu iç mekan tasarımı, Türk ve dünya mutfaklarından seçilen ve farklı damak tadlarına hitap eden benzersiz lezzetleriyle müdavimleriyle yeniden buluşuyor. Erenköy Divan Pastanesi ise “tatlı kaçamaklar” için tatlıseverleri bekliyor.

Picture of Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur

About Me

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Son Yazılar

Bülten Üyeliği

Lezzet dolu haberler için bültenimize hemen katılın!