FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Mekanlardan
Posted in

Kahveseverlerin Rüyalarına Bir Gecede Giren Harika Girişim: Cream Works

Sabah uyandınız, işe ya da okula gitmek için hazırlanıyorsunuz ya da keyfinizi biraz daha dinleyip güne güzel başlamak istiyorsunuz. Kahve yapmak ve kahvaltı etmek arasında gidip geliyorsunuz. Hiç sorun değil, Cream Works var. Hem kahvenin tadını çıkarabilir hem de kahvaltı edebilirsiniz artık.

“Nasıl yani?” dediğinizi duyar gibi oluyoruz, o yüzden hemen açıklıyoruz.

Yurt dışında benzerlerinin pek fazla olduğu ancak Türkiye’de henüz yepyeni gelişen bir konseptten bahsediyoruz aslında. Cream Works kahvaltılarınızı, tatlılarınızı, keyfinizi şenlendirecek bir mantıkla yola çıkarak hazırlanmış. Ancak işin en güzel kısmı kahve tutkunlarının gönlünü çalmak üzere hazırlanmış olması.ları biliyorsunuz, özellikle sürülebilir çikolatalı kremalar yıllardır mutfağımızdan eksik olmuyor. Ancak artık onların pabucunu dama atmak için bir nedeniniz var, çünkü 4 farklı tatta kahveli kremalar var.

Cream Works, ilk açılışını İstanbul Coffee Festival’da yaptı ve o günden bu yana minik minik büyüme adımları atmaya devam ediyor. Hatta yakında duyduğumuza göre market raflarında da yerini alacakmış. O anı sabırsızlıkla beklememek işten değil.

4 farklı tat demiştik. Tabii ki ilk olarak Türk kahvesini söyleyelim. Türk kahveli sürülebilir krema damla sakızlı Türk kahvesi tadında.

Espressolu sürülebilir kremanın içinde kurutulmuş portakal parçacıkları mevcut. Espressonun yoğunluğunu sizlere sunuyor.

Cappuccinolu sürülebilir krema süt oranı bakımından Türk kahvesi ve espressodan daha yoğun bir tada sahip.

Latteli sürülebilir krema ise süt yoğunluğunun en fazla hissedildiği krema. Aynı zamanda içinde kahve çekirdeği parçaları da bulunuyor.

Her biri özel olarak paketlenen ve hazırlanan Cream Work ürünleri şimdilik yalnızca Instagram üzerinden satılıyor. Ancak dediğimiz gibi çok yakında kendilerini bol bol görmeye başlayacağız.

Ürün fiyatını merak edenler için de hemen bilgilendirmesini gerçekleştirelim. 250 gramlık kremanın fiyatı 12 TL. Kahve tutkunlarını mutlu etmek için yola çıkan ekip fiyat konusunda da oldukça mantıklı hareket etmişler.

Son olarak sizi tekrar o güzel yiyecek kombinasyonlarını düşünmeye davet ediyoruz. Bir düşünsenize, dondurmanızın içine kahve kreması koyuyorsunuz.

İnsan aklını kaçırır.

2 Replies to “Kahveseverlerin Rüyalarına Bir Gecede Giren Harika Girişim: Cream Works”

  1. hande

    Bu harika ürünü deniyen o şanslı insanlardanım  ve gercekten kahve severler için harika bir ürün şuana kadar 3 çeşitini denedim ve 3 çeşitine de bayıldım tabiki arkadaşlarıma da ikram ettim  onlarda bayıldı herkesin favorisi başka yani her kahve severin damak tadına uygun yapılmış. 4. çeşitini denemek için sabırsızlanıyorum 🙂

  2. Handeei

    Bu harika ürünü deneyen o şanslı insanlardanım ve gerçekten kahve severler için harika bir ürün şuana kadar 3 çeşitini denedim ve 3 çeşitine de bayıldım tabiki arkadaşlarıma da ikram ettim  onlarda bayıldı herkesin favorisi başka yani her kahve severin damak tadına uygun yapılmış. 4. çeşitini denemek için sabırsızlanıyorum 🙂

Comments are closed.