FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Mekanlardan
Posted in

Bodrum Deli Meze

Yaz tatilinin gözde şehri Bodrum’da açılan Deli Meze, zengin meze çeşitleri ve diğer gurme damak tatlarıyla kısa zamanda dikkat çekmeyi başardı.

Kahvaltı, sıcak ve soğuk sandviç çeşitleri, şarküteri ürünleri, soğuk mezeler, tatlı seçenekleri, farklı lezzetlerdeki şarap, zeytin ve zeytinyağı ürünleri ve catering hizmeti ile Deli Meze şimdiden lezzet tutkunlarının uğrak yeri oldu bile.

İş hayatına İstanbul’da iç mimar sıfatı ile başlayıp sonrasında iç mimarlıktaki görselliği, uyumu, dengeyi ve renklerin karmasını Bodrum’da Ada Sofra ile restoran ve lezzet üzerinde uygulamaya geçen Özben Saygün bu deneyimi sonrasında kariyerine işin atölyesini, mutfak kısmını da eklemek isteyince yolu Bodrum’u ilk fast food yemek noktası ile buluşturan, Hadigari ve MNM’nin işletme müdürlüğünü yapmış Kadir Erenköy ile kesişti ve ortaya Deli Meze çıktı.

Mekan, günün her saatinde uğrayıp yemek yiyebileceğiniz, hoş müzikler eşliğinde bir kahve keyfi yaparken, müdavimleri ile sohbetlere dalabileceğiniz ve sonrasında akşam gelecek misafirleriniz için, hem de hiç yorulmadan, lezzetli sofralar kurabileceğiz farklı bir mekân…