FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Beeves Burger Ataşehir Brandium AVM’de açıldı

“Etin En İyi Kırmızısı” sloganıyla faaliyet gösteren, steak meraklılarının müdavimi olduğu “Beeves Steakhouse” bünyesine “Beeves Burger”ı da ekleyerek büyümeye devam ediyor.

Burger konseptinin ilk şubesini Brandium Alışveriş Merkezi’nde açan Beeves, burger severleri, tanıdık lezzetleri Beeves farkıyla yeniden keşfetmeye davet ediyor. İşletmenin kurucusu ve şefi Sidar Budak, yılsonuna kadar İstanbul’da 10 şube daha açmayı hedefliyor. Büyüme planında ise franchise taleplerine öncelik vermek var.

“Beeves’in burger hali” ev yapımı hamburger tadını özleyenler için
Beeves Burger’da sunulan tüm etler dry age, ekmekler ve tatlılar ev yapımı. Mekân, 140 gr ve 200 gr etlerle yapılan burgerleri ile gerçek burgerin tadına varmayı vaat ediyor. Etinizin pişme derecesine karar verebildiğiniz Beeves Burger’de yapılan burgerlerin en önemli özelliklerinden biri ise içinde kullanılan özel sosların etin tadının önüne geçmemesi.

Kars ve Gebze’de bulunan çiftliklerinde, kendi yetiştirdiği hayvanlardan elde ettiği etleri kullanan Sidar Budak, yemeklerin lezzeti konusunda oldukça titiz; burgerlerde kullandığı etleri özenle kendisi seçiyor, ekmekleri ve sosları ise yine kendi imalatı. Hal böyle olunca ortaya son derece lezzetli ve keyifli bir mönü çıkıyor.

“Beeves Burger”ın mekan konsepti de Sidar Budak tarafından en küçük ayrıntısına kadar düşünülerek tasarlandı. Özel ahşap masalar, ıhlamur ağacından servis tepsileri ve duvarlarda kullanılan ham ağaç ve tuğlalar ile sıcak ve samimi bir mekan.

Avantajlı mönü fiyatlarıyla ezber bozuyor…
“Beeves Burger” mönüsünde 18 çeşit burger seçeneği bulunuyor. Damak tadına düşkün olanlar için King Kong (200 gr dana eti, yeşillik, domates, turşu) ve Beeves Special Sidar’s Burger (140 gr dana eti, cheddar, beeves steakhouse sos, dana bacon) favoriler arasında yer alıyor.

Öne çıkan diğer lezzetler ise şöyle sıralanıyor; Milano (140gr dana eti, pesto sos, taze mozarella, domates, turşu, roka), Deep Blue Burger (140 gr dana eti, rokfor peyniri), Adana Burger (140 gr adana kebap burgeri, yeşillik, domates, kırmızı soğan, turşu) ve Acı Burger ( 140 gr dana eti, acı sos). Çocuklar içinse mini burgerler mevcut.

Atıştırmalıklardan salata seçeneklerine bir çok alternatif bulabileceğiniz mekânda tatlı seçeneği olarak ise ev yapımı sufle, cheesecake ve fırında sütlaç sunuluyor. İçecek menüsünde ise soft içeceklerinin yanı sıra bira ve Beeves’in steak lezzetini denemek isteyenler için şarap seçenekleri mevcut.

Picture of Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur

About Me

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Son Yazılar

Bülten Üyeliği

Lezzet dolu haberler için bültenimize hemen katılın!