FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

2011 yılını Boğaz’ın en güzel manzarası, eğlence ve lezzetli bir mönü eşliğinde Akademi Restaurant’ta karşılayın

Bahçeşehir Üniversitesi Beşiktaş Kampüsü’nün teras katında yer alan Akademi Restaurant, yeni yılı keyifle karşılamak isteyenleri bekliyor. Üniversite dışından rezervasyonla misafir ağırlayan Akademi Restaurant’ta yılbaşını geçirmek için 0 541 363 96 00 numaralı telefondan rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Akademi Restaurant, açık büfe ızgara, meze çeşitleri, salata barı ve tatlı çeşitlerinin yanında yerli alkol ve alkolsüz içecek bulunan yılbaşı mönüsü hem damak tadına hem de göz zevkine hitap edecek.

Eşsiz Boğaz manzarası, lezzetli bir mönü yanında 20.30’da fasıl ardından 23.20 sahne alacak olan Grup Dinamit Akademi Restaurant’ta yılbaşını karşılayanları bekliyor olacak.

Kapalı bölümünde 130 kişi, açık bölümüyle birlikte toplamda 220 kişiyi ağırlayabilecek kapasiteye sahip olan Akademi Restaurant, Bahçeşehir Üniversitesi Beşiktaş Kampüsü’nün yanında yer alan otopark ve merkezi konumu ile de ulaşım kolaylığı sağlıyor.

Picture of Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur

About Me

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Son Yazılar

Bülten Üyeliği

Lezzet dolu haberler için bültenimize hemen katılın!