FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

360İstanbul East konuklarına sushi keyfi yaşatıyor

Anadolu yakasının gözdesi 360istanbul East, lezzetli menüsü ve birbirinden keyifli kokteyllerinin yanı sıra Mike Norman imzalı zengin sushi menüsü sunuyor. 360Entertainment Group’un Anadolu yakasının yeme-içme ve eğlence hayatına yeni bir soluk getiren yeni mekanı 360istanbul East, lezzetli menüsünün yanı sıra hazırladığı özel sushi menüsüyle de oldukça iddialı. Akşam yemeğine başlarken Japon kültürünün tüm dünyada en çok sevilen sushi çeşitleri geniş menüsü ile iştahınızı daha da açıyor.

360istanbul East, misafirlerine özenle hazırlanmış zengin bir sushi menüsü sunuyor. Bu özel menüde en çok tercih edilen sushi çeşitleri, California Roll, California Dreaming ve Super Mix olarak öne çıkıyor. Yengeç ve taze sebzeler kullanılarak hazırlanan California Roll yemek öncesinde hafif bir içki eşliğinde nefis bir iştah açıcı olarak 360istanbul East’in gözde sushilerinden birisi. California Dreaming’in ise somon, karides ve avokado veya yengeç, salatalık ve yumurta ile hazırlanan iki çeşidi bulunuyor. “Sushi benim için vazgeçilmez, ben her lezzeti ayrı ayrı tadmak isterim” diyenler ise Super Mix’i tercih ediyorlar.

Picture of Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur

About Me

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Son Yazılar

Bülten Üyeliği

Lezzet dolu haberler için bültenimize hemen katılın!