FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Zihni Bar: İstanbul’un Bar Kültürünün Klasik İsmi

Kaliteli müziği eşsiz bir mönüyle buluşturan tarihi atmosferiyle İstanbul bar kültürünün en eski temsilcilerinden biri olarak bu yıl 30. kuruluş yıldönümünü kutlayan Zihni Bar, her köşesi tarih kokan atmosferi ve çeşitli damak tatlarına hitap eden seçkin lezzetleriyle Nişantaşı’ndaki vazgeçilmez adresiniz…

Zihni Bar’ın özel atmosferinde, caz ve popüler müziğin en seçkin isimlerinin canlı performanslarıyla keyifli bir gece geçirin; İstanbul gece hayatında yer etmiş bir efsanenin bir parçası olun.

“Bar mönüsü” ile başlayan bir lezzet macerası
Özenle seçilmiş nefis dünya mutfağının yeni tatlarını farklı sunumlarla deneyebileceğiniz Zihni, unutulmaz kokteyller ve şık ikramlarıyla akşamlarınıza apayrı bir lezzet katıyor…

Dünya mutfaklarından özel seçenekleri ve titizlikle hazırlanmış yemekleri ve her biri ayrı ayrı lezzet durağı olan ‘Bar mönüsü’ndeki efsane tatları Türk usulü özel sunumlarla tadabileceğiniz Zihni Bar, eğlence kültürünü 100 yıldan fazla bir geçmişi olan bar tezgâhı ve ünlü snack’leri ile unutulmaz bir şölene dönüştürüyor.

Mönülerde “Elif Edes Tapan” imzası
Müdavimlerinin karşısına her geçen gün bir yenilikle çıkan Zihni, son olarak mönülerini usta bir ismin imzasıyla taçlandırarak beğeniye sunuyor. Paris Cordon Bleu’da Gastronomi eğitimi alarak mutfak sanatında yıllar içinde edindiği birikimi “Mutlu Mutfak” adlı yemek kitapları serisinde buluşturan Elif Edes Tapan’in uzman dokunuşları, lezzetin kalitesini hissetmenizi sağlıyor.

Kalite sizi çağırıyor!
Zihni Bar’ın özel atmosferinde, caz ve popüler müziğin en seçkin isimlerinin canlı performanslarıyla keyifli bir gece geçirmek; İstanbul gece hayatında yer etmiş bir efsanenin bir parçası olmak için bu yıl da Zihni’deyiz! Zihni, her akşam sizi kapıda karşılamak üzere orada olacak.

Picture of Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur

About Me

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Son Yazılar

Bülten Üyeliği

Lezzet dolu haberler için bültenimize hemen katılın!