Şarküteri / Gurme Butikler

Ariste Peynir Dükkanı

Beykoz’da hizmete giren ve peynir konusunda gerçek bir gurme butiği kimliğine sahip olan Ariste Peynir Dükkanı‘nın geçmişi uzun bir deneyime dayanıyor. Ariste, Aydın Süt Mamülleri Ltd. Şti’nin 2007 yılından beri tescilli markası konumunda. 30 yılı aşkın süredir et ve süt sektöründe faaliyet gösteren Öngel-Başaran ailerinin kurumsallaşma ve pazarda eksikliğini hissettikleri yeni kaliteli bir peynir markası oluşturma çabaları ile ortaya çıkan Ariste, üstün hizmet anlayışıyla tüketicileri ile buluşmaktadır.

Emekle İşlenip Özenle Dinlendirilen” ürünleri MEGA Center Gıda Merkezi’ndeki soğukhava depolarından ISO soğuk zinciri kırılmadan sevk edilmektedir. 20 yıldır hizmet ettikleri yerel market zincirilerine, 5 yıldızlı otellere ve lüks şarküteri noktalarında satılan peynirlerini artık kendi markalarıyla ve her zamanki özenle sunmaya devam etmekteler.

Perakende olarak ilk merkezlerini Soğuksu/Beykoz’daki Ariste Peynir Dükkanı ile hayata geçiren Ariste, öncelikli amaçlarını misafirlerine aradıkları tadı sunabilmek ve bunu güleryüzlü hizmet ile yapmak olduğunu belirtiyor. Mekanda, yöresel peynirlerle özel bir kahvaltı yapabilmeniz için, çay ve sandviç servisi de mevcut.

Comments are closed.

SHOPPING BAG 0