FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Ziyade Fasıl: Eğlencenin, Müziğin ve Lezzetin Muhteşem Buluşması

Ziyade Fasıl, eğlence, müzik ve eşsiz damak tatlarını bir araya getiren, kaliteli ve yetkin bir servisle keyifli bir mekan sunuyor. Güzel bir İstanbul gecesi yaşamak isteyenler için ideal bir seçim olan Ziyade Fasıl, Levent ve Suadiye şubeleriyle İstanbulluları eğlenceye doyurmaya devam ediyor.

Fasıl Müziğinin Keyfini Çıkarın:

Türkiye’nin en iyi fasıl müzisyenlerinin akustik canlı faslı ile haftanın 7 günü doyumsuz bir eğlence sunan Ziyade Fasıl’da konuklar, saat 20.30’da serenat solo kemanla karşılanıyor. 21.00’dan itibaren de gece boyunca usta müzisyenlerle mikrofonsuz-akustik fasıl eşliğinde eğlence ve eşsiz lezzetler sizleri bekliyor. Fasıl aralarında Oryantal Show, Davul Show, Roman Show gösterileri ile DJ performansları da müdavimlerini adeta kendinden geçiriyor.

Özel Kutlamalara Eşsiz Bir Atmosfer:

Doğum günü ve kına gecesi organizasyonları için eşsiz bir mekan olan Ziyade Fasıl’da unutulmaz anılar biriktirmeniz garanti. Doğum günlerinde özel masa süslemesi ve balon yağmuru sürprizleri, kına gecelerinde ise duvak, bindallı kaftan, yüksek topuklar ve geleneksel kına yakma töreni gibi tüm detaylar özenle düşünülüyor. Kına gecelerinin unutulmaz bir parçası olan gelin ağlatma seansı da Ziyade Fasıl’da unutulmaz bir deneyim yaşatıyor.

Eğlencenin ve Lezzetin Buluştuğu Nokta:

Aytunç Mekik ve Engin Akkaş işletmesindeki Ziyade Fasıl’ın felsefesini; sınırsız eğlence, eşsiz lezzet, huzur veren dekorasyon ve yormadan eğlendiren müzik oluşturuyor. Gerçekten eğlenmek ve ağzının tadını bilenlerin ilk tercih ettiği mekan olan Ziyade Fasıl’ın müdavimleri arasında sanat, iş ve spor dünyasının birçok ünlü ismine de rastlamak mümkün.

Doyumsuz Lezzetler:

Her konuda mükemmeli hedefleyen Ziyade Fasıl’da meze ve yemekler de Türk meyhane mutfağından özenle seçilip hazırlanıyor ve deneyimli servis personelinin güler yüzüyle servis ediliyor. Steak – Tavuk Şiş, Ziyade Special Pazı Dolması, Ziyade Special Börek ve Ziyade Special İrmik Helvası mekanın spesiyallerini oluşturuyor.

Restoran Spesyaliteleri:

  • Beğendili Tas Kebabı
  • Pazı Dolması
  • İrmik Helvası

Ziyade Fasıl’da unutulmaz bir İstanbul gecesi yaşamak için Levent veya Suadiye şubelerini ziyaret edebilirsiniz.

Picture of Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur

About Me

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Son Yazılar

Bülten Üyeliği

Lezzet dolu haberler için bültenimize hemen katılın!