FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Restoranlar
Posted in

Yan Gastrobar: Lezzetin ve Eğlencenin Yeni Adresi

Bu sene 15. yaşını kutlayan Roxy’nin bünyesinde yer alan Yan Gastrobar, kısa sürede kentin yeme-içme hayatında önemli bir yer edindi.

Şef Alanur Erdoğan’ın Lezzetli Dokunuşu:

Şef Alanur Erdoğan’ın hazırladığı kış menüsü, “Büyük Lokmalar”, Yan’a özel salatalar ve sebzeli küçük güveçler gibi lezzetlerle öne çıkıyor. Bar Lokmaları’nda ise deniz mahsullü kroket, sebzeli mücver, baharatlı patates ve çıtır karides gibi her zevke hitap eden seçenekler mevcut.

Kokteyller ve Müzik:

Barmen Atilla’nın hazırladığı “Satsumalı Kokteyller” ve her zaman yeni tatlar keşfetmek isteyenler için geniş içki menüsü, Yan Gastrobar’ın keyifli atmosferini tamamlıyor.

Yan gecelerinde de yenilikler var! Her çarşamba DJ Hayko ile 80’ler ve 90’lar, her salı ise Roxy’nin cuma gecelerinden tanıdığımız Kaan ile funk müzik sevenler eğlenebiliyor.

Sanat ve Lezzetin Buluştuğu 3. Kat:

Yenilenen 3. kat, farklı ve şık dekoruyla bambaşka bir ayrıcalık sunuyor. Diğer katlara göre daha hafif müzik konseptiyle dikkat çeken 3. katın asıl ayrıcalığı ise mekânın aynı zamanda bir sanat galerisi olması. 15 Kasım’a kadar Orhan Cem Çetin’in “Artıklar” adlı fotoğraf sergisiyle yemeğinizin tadını çıkarabilir, isterseniz bu eserleri evinizin duvarlarına da taşıyabilirsiniz.

Özel Partiler için 4. Kat:

Bu sene de özel partileriniz için 4. kat hizmetinizde. 60 kişiye kadar olan partileriniz için şık barı, rahat koltukları, ses ve ışık donanımıyla özel dizayn edilen bu kat, davetlerinizin vazgeçilmezi olacak. 4. katı kiralayanlar kendi mekânının patronu olma zevkini yaşayacak.

Yan Gastrobar:

  • Lezzetli ve özgün bir mutfak
  • Geniş içki ve kokteyl menüsü
  • Canlı müzik ve DJ performansları
  • Sanat galerisi
  • Özel partiler için özel kat
  • Şık ve rahat atmosfer