Türk-Osmanlı Mutfağı

Beytaş Restaurant

Beykoz Belediyesi bünyesinde hizmet veren Beytaş Restaurant, muhteşem bir İstanbul Boğazı manzarası eşliğinde, denize sıfır konumda zengin lezzetler sunan nezih bir işletme.

Beytas Restaurant Beykoz3Ağırlıklı olarak Türk mutfağı lezzetlerinin sunulduğu menüsünde kahvaltıdan deniz ürünü çeşitlerine kadar oldukça geniş seçenekler mevcut. Beytaş Restaurant web sitesinde şöyle tanıtılıyor:

“İstanbul’un incisi Beykoz’dan Boğaz’ın seyrine doyulmaz bir manzara eşliğinde hizmet vermekteyiz. 1993 yılında Beytaş Restaurant ilk olarak cafe hizmeti verilmekteydi, daha sonra siz değerli vatandaşlarımızdan gelen talepler doğrultusunda balık ve et mönüsü ile Restaurant ve Cafe olarak hizmet vermeye devam etmiştir.

Beytas Restaurant BeykozHaftanın her günü huzur bulabileceğiniz zengin Türk mutfağının en seçkin lezzetli ve bütçenize uygun, güleryüzlü ve deneyimli ekibimizle hizmetinizdeyiz.

Güneşin doğuşundan batışına kadar izleyebileceğiniz deniz kenarında sabahları zengin kahvaltı, öğle yemekleri ve akşam yemeklerinizi güneşin doğal kızıllığını, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’nün muhteşem görselliği ile keyifli ve lezzetli mönülerimizin tadına varabilirsiniz. Sizler bu müthiş ortamda yemeğiniz yerken çocuklarınızı da unutmadık. Ayrıca Beytaş Restaurant düğün, nişan ve sünnet organizasyonlarınızda hizmetinizdedir.”