FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Türk-Osmanlı Mutfağı

Bener Restaurant

Bener Restaurant Avcılar’da Bener Turistik Tesisleri bünyesinde hizmet veren bir mekan. Zengin menüsü ve ferah ortamıyla, özellikle düğün, şirket yemekleri, özel kutlama ve balolar gibi kalabalık yemek organizasyonları için ideal bir ortama sahip.

1985 yılında Bener Arsa Ofisleri adı ile gayrımenkul sektöründe İstanbul; Avcılar- Büyükçekmece ve civarında faaliyetlerine başlamıştır. 2000 yılından itibaren Tekirdağ, Silivri, Çerkezköy ve çevresinde de arsa ofisleri açarak şirketi genişletmiştir.

Bener, 1997 yılında gayrımenkul sektörünün dışında Bener Turistik Tesislerini kurmuştur. Düğün, nişan, sünnet, iş yemeği, özel toplantılar, konferanslar, seminerler, barkovizyon gösterimleri ile tüm organizasyonlarda kaliteli ve konforlu hizmet vermektedir.

Bener, çeşitli sandalye giydirme, masa süsleme, gelin yolu, gelin masası, sünnet koltuğu, volkan, balon süsleme, kumaş süsleme, çiçek süsleme ve havai fişek işlerini en kısa sürede yaparak organizasyon firmaları arasındaki seçkin yerini almıştır.