FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Tribeca Ankara

1998’de açılan Tribeca, Ankara’da Bestekar, Panora, Zirvekent ve Filistin caddesinde hizmet veriyor. Halen orjinal New York Bagel tadabileceğiniz tek adres olan Tribeca’lar hem menüsünü hem de dekorasyonunu tamamen yeniledi.

Menüsünde 17 farklı çeşit bagel ve 20 farklı bagel sandwich bulunduran Tribeca’larda günün her saatinde keyifle vakit geçirebileceğiniz alanlar yaratıldı. Tribeca, bugün Antrikot Izgara, Beğendili Tortellini, Cajun Chicken Salata, Chicken Roll Balinez, Philedelphia Cheese Steak Sandviç, Karamelli Dondurma Pancake gibi dünya mutfağının hem klasik hem de modern tatlarından seçkiler de sunuyor. Lezzetten ödün vermeyip formuna dikkat etmek isteyenler için de De-Lite menüsü var. Kurumsal yemekler, toplantı ve davetler için de tercih edilen cafe sunduğu imkanlar ve mütevazi fiyat yelpazesiyle de müşterilerini memnun ediyor.

Cafe, yoğun iş temposundan bunalan, huzurlu bir ortamda keyifle yemek yemek isteyenler için doğru adres. Tribeca’nın sıcak kanlı, dost canlısı garsonlarının da bunda payı büyük tabi..

Tribeca Bestekar
Ankara’nın gözde caddesi Tunalı Hilmi’de yer alan Tribeca Bestekar yenilendi. Caddeye bakan ön cephesi ile günün her saatinde misafirlerini ağırlıyor. Ufak bir bahçe gibi düzenlenen ve misafirlerinin rahatı gözetilerek tasarımlanan iç dekorasyonu, her zamanki hızlı, kaliteli servisi ve zengin menüsü ile Tribeca geleneğini Ankara’da sürdürüyor.

Adres: Bestekar Sk 86/A Kavaklıdere – Ankara Tel: 312 427 08 70

Tribeca Panora
Türkiye’deki ilk ‘casual dining’ restoran zincirine sahip olan Tribeca, aynı zamanda ülkemizde de Bagel’ın tek üreticisidir. Anlayışını rahat bir ortam, uygun fiyatlar, hızlı servis, lezzetli ve kaliteli yemek üzerine kuran Tribeca Türkiye’deki 5. şubesini Kasım 2007’de Ankara Panora AVM’de açtı.

Adres: Turan Güneş bulvarı Panora alışveriş ve Yaşam Merkezi Tel: 312 4905185

Tribeca Filistin
Ankara’ın son günlerde en seçkin caddesi Filistin’e misafirlerine hizmet vermeye başlayan restoranımız kısa zamanda caddenin en gözde mekanı olmayı başardı, isterseniz öğle servisinde keyifli iş yemeğiniz, isterseniz akşam içkiniz veya mum ışığında romantik bir akşam yemeğiniz için sizleri bekliyoruz.

Adres: Filistin Caddesi 2/A Kavaklıdere / Ankara Tel: 312 468 54 94

Tribeca Zirvekent
Ankara’nın gözde spor kulübü UNİTED CLUBS içinde açılan restoranımız şehrin sesinden uzaklaşmak ve huzur bulmak istediğinizde zengin Tribeca menüsünü tamdanız için sizleri bekliyor.

Adres: Birlik Mahallesi 5.Cadde No:48 Çankaya / Ankara Tel: 312 495 51 41

Picture of Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur

About Me

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Son Yazılar

Bülten Üyeliği

Lezzet dolu haberler için bültenimize hemen katılın!