FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Restoranlar
Posted in

The Bigos

Posted in

Bigos yaratıcıları Erkan Yücebarlas ve Olgaç Dağlı’ya göre misafirler iyi ve lezzetli yemeği uygun fiyata ve hızlı yemeliydi. Bu fikirden yola çıkarak, yurt dışındaki örneklerinde de olduğu gibi, sadece belli bir misafir grubunun geldiği değil, gençlerin, çocuklu ailelerin, çiftlerin… Kısacası kendini özgür hissetmek isteyen herkesin rahatlıkla geldiği bir mekan olmalıydı.

Kendinizi tamamıyla eşsiz lezzetlere teslim edeceğiniz Bigos‘da hoş, farklı ve vintage bir atmosfer sizleri bekliyor. Menüde o kadar çok çeşit var ki… Insan bu lezzet keşfine nereden başlasak diye düşünürken sempatik ve şakacı servis personelleri imdada yetişiyor. Bigos‘da iste kurutulmuş dana eti dilimleri, denenmesi gereken lezzetlerin en başında. Salatalardan makarnalara, burgerlerden dürümlere, kızarmış kemiksiz tavuk kanatlarından Bigos Chef’lerinin döküm tavada pişirdiği soslu ve sebzeli etlere kadar geniş bir lezzet yolculuğu misafirlerin iştahını kabartıyor.

Bunların yanında, ‘Bigos kokteyllerini denemeden olmaz‘ diyor barmen Can Can. Misafirlerimizi haftanın 7 günü 11:30- 01:00 saatleri arasında ağırlıyoruz. 18- 40 yaş arası misafirlerin sıkça uğradığı Bigos’da klasikleşmiş ve güncel rock, alternatif rock, blues ve country şarkılar eşliğinde keyifli sohbetler pek güzel oluyor.

Comments are closed.