Restoranlar
Posted in

Taç Restaurant

Posted in

Anadolu yakasının eşsiz boğaz manzarasına açılan Taç ‘Balık’ Restaurant, değişen yeni mekânıyla göze, zevke ve damak tadına hitap ediyor. Siz değerli konuklarımızı en iyi şekilde ağırlamak ve memnuniyetinizi ön planda tutmak, bizim en önemli görevimizdir.

Taç ‘Balık’ Restaurant, Çubuklu Dalgıç Okulu yanında, denizin koylaştığı, eşsiz bir görüntüye sahiptir. Sizler, yazlık bahçemizde ay ışığının denizde parlamasını izleyerek asırlık ıhlamur ve manolya ağaçları altında günün yorgunluğunu atarken ve değişik bir ortamda yemek yemenin hazzını tadarken, memnuniyetiniz için deneyimli personelimizle hazır bulunmaktayız…

Siz değerli konuklarımızı daha iyi bir ortamda ağırlamak için her geçen gün ilerlemeyi hedeflemekteyiz. İddia ediyoruz ki; sizin için hazırladığımız menülerimizi denediğinizde farkımızı bir kez daha görecek, beğeniyle karşılayacak ve dostlarınıza da tavsiye edeceksiniz. Zengin mutfağımızdan değişik tatları da denemenizi tavsiye ederiz. Taç ‘Balık’ Restaurant, son derece lezzetli yemekleri, dört denizin balıklarıyla enfes geceler yaşatmaktadır. Bizi tercih ederek siz de büyük Taç Ailesine katılmış olun.

SHOPPING BAG 0