FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Spica Cafe Restaurant

İtalyan mutfağı menüleri sunan restoranların sayısı İstanbul’da gün geçtikçe artmakta. Bu restoranlardan biri olan Caddebostan Spica özgün pizza menüleri ile dikkat çekmekte. İstanbul’da her şeyi en iyi ve en kaliteli şekilde tek bir cadde üzerinde bulabildiğiniz, bir çok kişinin boş vakitlerini geçirmek için ilk adresi olan Caddebostan’da bulunan Spica Cafe Restaurant, şık dekoru, kaliteli hizmet anlayışı ve enfes lezzetlerden oluşan menüsü ile müşterilerine hizmet veriyor.

Spica Cafe Restaurant’ta tadacağınız pizzalar, size özel olarak usta aşçılar tarafından hazırlanıp ve fırından çıkar çıkmaz size servis ediliyor. Spica Cafe Restaurant‘da yiyebileceğiniz pizza seçenekleri; Margarita, Fungi, Hellim, Americano, Salami, Karışık, Karpaçyo ya da Tonno’dur.

Pizza ile birlikte, İtalyanlar gibi nefis bir şarabın da tadına bakabilirsiniz. Şarap seçenekleriniz Spica Cafe Restaurant’ın en çok tercih edilen ve Türkiye’de en çok tüketilen şarapları arasından belirlenmiştir. Nefis pizzanızın yanında tadına bakacağınız şarap Terra Kalecik Karası, Terra Cabarnet Sauvignon ya da Angora’dır.

Picture of Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur

About Me

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Son Yazılar

Bülten Üyeliği

Lezzet dolu haberler için bültenimize hemen katılın!