FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Sosa İş Kuleleri

Sosa, modern yaşamın yemek ihtiyaçlarına rafine bir tutumla öncülük yapan, yeni kuşak bir fast-food restauranttır. Aynı zamanda modern yaşam tarzına sahip kitlenin iş ve ev atmosferinden uzaklaşmadan sosyalleştikleri bir restaurant konseptidir.

Sosa; taze, hızlı, sağlıklı ve lezzetli bir yemek deneyimi sunarken yemeğin malzemesinden içeriğine, mekanından servisine kadar tüm konseptinde öncü bir tutum benimser. Küresel trendlerin etkisi altındaki kentli, modern yaşam tarzına sahip kitlenin değişen yemek ihtiyaçlarına sağlıklı lezzet bazında şık çözümler getirir. Sosa sağlıklı ve lezzetli yeme ikilemini modern yaşam tarzına uygun bir biçimde çözerek farklılaşmayı sağlamıştır. Sosa restoranları modern, ferah ve net mimarileri ile müşterilerine sıcak, renkli ve huzurlu bir yemek deneyimi sunar. Sosa’nın en ayırt edilir mimari özelliği açık mutfak tasarımıdır.

Picture of Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur

About Me

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Son Yazılar

Bülten Üyeliği

Lezzet dolu haberler için bültenimize hemen katılın!