FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Selera Cafe & Restaurant

Hani öğle vakti olmuş, karnımız da öyle acıkmış ki nerede, ne yiyeceğimizi düşünürüz ya bazen. İster nefis bir tost, ister tazecik hazırlanmış bir salata, hatta pizza, varsa makarna. Daha başka mı? Et, tavuk, balık çeşitleri çeker ya canımız… Bunları bulabileceğiniz yer mi? Tabii ki biziz. Selera‘dayız.

Kalite ve Restaurant…
Hani bazen bütün bir haftanın yorgunluğu üzerimize çökmüş, ev halkı da bunalmış, hafta sonunu tertemiz bol oksijen alabileceğimiz bir ortamda hem nefis bir köy kahvaltısı yapıp, hem de yavrularımızın göz önünden ayrılmadan, güven içinde oynayabilecekleri bir yerde olmak isteriz. Hatta dostlar ile iddalı bir bilardo maçına ne dersiniz? Mutfak ve salon yönetimimiz ise yılların eskitemediği, bizlere İzmir’imizin en seçkin mekanlarında hizmet vermekten onur duyan deneyiminde, emin ellerde. Bu nedenle gururluyuz.

Manzara…
Hani bazı akşamlar adeta elmas bir gerdanlığı andıran, körfeze vuran yakamızların pırıltılarını seyrederken, dünya mutfaklarından ağız tadımıza uygun yemeklerin özenle seçildiği, usta ellerde lezzetlendirilerek, beğenimize sunulduğuç Güler yüzlü insanlar tarafından servis yapıldığı bir yer düzleriz ya. Düşünüz biz de gerçekleşir. Biz Selera‘yız.

Picture of Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur

About Me

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Son Yazılar

Bülten Üyeliği

Lezzet dolu haberler için bültenimize hemen katılın!