FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Dünya Mutfağı

Izoletta Wine & Steak House

İstanbul Sarıyer’deki yemyeşil bir doğa parçası olan Bahçeköy Life Park’ta olağanüstü bir lezzet deneyimi: Izoletta Wine & Steak House.

İstanbul’da muhteşem bir doğanın içinde kendinizi, ailenizle ve sevdiklerinizle birlikte özel hissedecek olduğunuz, Izoletta‘da rahatlığı, şıklığı, kaliteyi ve keyfi aynı anda hissedebileceksiniz. Özel ahşap ustalarının her masasını özenle tasarladığı; doğal malzemelerle herkesi kendine sevdirecek dekorasyonu İzoletta’yı farklı kılıyor.

Dostlarla özel ve farklı bir yemek; belki romantik bir yıldönümü kutlaması; pazar günü mis gibi ormanda aileniz ile birlikte gelinecek brunch yemeği; belki en özel gününüz dügünüz ve özel davetleriniz İzoletta‘nın ev sahipliği yapabileceği nice vesilelerden..

İzoletta Wine & Steak House menü tasarımı ise Türkiye’de ilk defa uygulanan fakat Dünya’da bir çok ülkede çok popüler olan ve her misafirimizin keyif alacağı şekilde düşünüldü.

ABD’de aynı zamanda “steak house”ların cenneti olarak bilinen Teksas’tan gelen şef Jeff Harpel yönetiminde olan mutfakta birbirinden özel lezzetler yer alıyor..

Menüde başlangıçlar arasında Izgara Deniz Tarağı, Levrek Ceviche, Şişte Istakoz gibi deniz ürünlerinin ön planda olması ve sonrasında özel reçeteleri ile birbirinden lezzetli sorbeler ile geçiş yapıp özel steak ve et yemekleri deneyimine yolculuk ediyor olacaksınız.

İzoletta Wine & Steak House haftanın 7 günü, öğlen ve akşam 12:00 ile 01:30 saatleri arasında ve hafta sonları kahvaltı ile başlayıp tüm gün saat 09:00 ile 01:30 arasında hizmet vermektedir.

Comments are closed.