FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Punto by Mirror

İstanbul’un seçkin mekânlarından biri olan Mirror Restaurant & Bar‘ın daha çok noktada, daha çok kişiye ulaşmak hedefiyle oluşturduğu Punto by Mirror Restoranları bugün 6 ayrı noktada hizmet vermektedir.

Punto‘da tüm makarnalar, soslar ve pizzalar müşterinin gözü önünde, taze olarak güler yüzlü elemanlar tarafından hazırlanıyor. Siparişiniz hazırlanırken her aşamada nasıl yapıldığını görüyor ve damak tadınıza uygun eklemeler de yapabiliyorsunuz.

Punto‘yu farklı kılan bir özelliği de makarna imalatının steril ortamlarda, gıda mühendisleri kontrolünde mekanın içinde gerçekleştiriliyor olması.

Dekorasyonunda Mirror’ın minimalist modern havasını koruyan Punto‘ların daha genç ve dinamik bir tasarımı var. Punto’da fiyatlar oldukça uygun, zengin salata, makarna ve pizza menüsüyle dikkat çeken Punto‘nun tatlıları da çok lezzetli.

Picture of Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur

About Me

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Son Yazılar

Bülten Üyeliği

Lezzet dolu haberler için bültenimize hemen katılın!