FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Restoranlar
Posted in

Pucci Plus

Posted in

Ünlü İtalyan yemekleri restoranı Pucci, İstanbul’da İtalyan mutfağının seçkin lezzetlerini sunmaya devam ediyor. Haziran 2001’de Gümüşsuyu’nda müşterilerine hizmet vermeye başlayan Pucci kısa sürede İstanbul’un en seçkin mekanlarından biri haline geldi. Kaliteli ve saygın hizmet anlayışı çerçevesinde yeniden yapılanmaya giden mekan Pucci Plus adıyla, değişen dekorasyonu ve modern konsepti ile Mart 2006’dan itibaren misafirlerine dünya mutfağının seçkin lezzetlerini sunmaya devam ediyor. Salih Zeki Ceylan‘ın sahibi olduğu Pucci Plus‘da menüdeki tüm yemekler şef Mahmut Mencütekin gözetiminde hazırlanıyor.

Yenilenen dekorasyonu ile mekanda gözü yormayan vanilla, taba ve kahve tonlarının ağırlıklı olduğu bir konsept hakim. Pucci Plus eşsiz Boğaz manzarasına sahip ve iki kattan oluşuyor. Giriş katında yer alan Pucci Plus Cafe‘de aromalı ve yöresel kahve ve çay çeşitlerini lezzetli cookiesler eşliğinde denemeniz tavsiye ediliyor.

Pucci Plus‘da Pazar günleri hariç haftanının her günü öğle ve akşam yemeği servisi verilirken, mekanda ayrıca davet ve organizasyonlara özel menüler hazırlanabiliyor. Zengin bir şarap kavına sahip Pucci Plus‘da uygun fiyatlara Şili, Arjantin, Fransız ve İtalyan şaraplarını bulabilirsiniz.

Comments are closed.