FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Pizzeria Trio

Pizzeria Trio; Taksim’de dekorasyonu ve güler yüzlü servisiyle ile kendinizi rahat ve huzurlu hissedeceğiniz sıkı bir müdavim grubuna sahip tipik bir İtalyan lokantası.

Uzun yıllar yurtdışında yaşamış ve AB projeleri konusunda çalışırken İtalya’ya özgü lezzetleri harmanlayarak konuklarına sunmayı amaçlayan Tan İnce ve Petrol sektöründe iş adamıyken muhteşem İtalyan pizzaları yapan bir mekan sahibi olmaya odaklayan Mehmet Ocaklı’nın hayalleri; şüphesiz İstanbul’un en iyi İtalyan şef ve işletmecilerinden İbrahim Ayçiçek ile tanışmasıyla gerçek oldu.

Yaşamda farklı deneyimlerini ortak bir amaç uğruna paylaşmaları Trio’nun damak tadına önem veren konuklarıyla buluşmasına da olanak sağlamış.

Floransa’da özel olarak hazırlanan taş fırında, Trio’ya özel soslar ve malzemelerle hazırlanan ve odun ateşinde pişirilen, kağıt kadar ince hamuruyla diyet yapanların bile rahatlıkla yiyebilecekleri 30 farklı çeşit pizzası ile yemek sonrasında hafif bir şekilde masadan kalkabilirsiniz. Akdeniz’den kopup gelmiş tamamıyla taze ve mevsimsel yeşilliklerle yapılan salataları, kendine özel soslarla bezenmiş taze ev yapımı makarnalardan, risotto’lara varıncaya kadar Akdeniz mutfağının seçkin lezzetlerini tadarak keyifli bir zaman geçirebilirsiniz. Üstelik özenle hazırlanan bu yemeklere, Şili, Arjantin, Fransız ve İtalya’dan getirilen şaraplar eşlik ediyor.

Trioda Pazar günleri hariç haftanın her günü öğle ve akşam yemeği servisi verilirken, mekanda ayrıca davet ve organizasyonlara özel menüler hazırlanabiliyor. Paket servisi ile de bu lezzetleri kapınıza kadar getiriyor.

Öğlenleri sıkıcı iş hayatından bir nebze olsun kopmak isteyenlerin, yoğun ve stresli çalışma ortamından kaçış arayanların, klasik İtalyan yemeklerinin doyumsuz tadına varıp şarabını da yudumlamak isteyenlerin vazgeçilmez adresi olacağından emin olduğumuz Trio’dan; sizlerin de vazgeçemeyeceğinizden eminiz.

Picture of Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur

About Me

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Son Yazılar

Bülten Üyeliği

Lezzet dolu haberler için bültenimize hemen katılın!