Pizzacılar-Pideciler

Pizza Tomato

1999 yılında Marmaris’te açtığı ilk şubesiyle faaliyetlerine başlayan yerel bir marka olan Pizza Tomato, geçen 12 yıllık süreçte kendisine ait ve frachise olarak çalışan, Ege Bölgesi’nden tüm Türkiye’ye yayılan şubeleriyle sektörünün en iyi markası olma hedefi ile hızla büyümektedir.

Ana ilkesini “Koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamak” olarak belirleyen Pizza Tomato, bu doğrultuda kalite ilkelerinden taviz vermeden, lezzet çeşitliliğini arttırarak, her damak zevkine hitap eden doğal ve sağlıklı tatlar sunmak amacıyla ürün yelpazesini sürekli geliştirmektedir.

“%100 Pizza” sloganıyla %100’lük müşteri memnuniyetini yakalamayı amaçlayan Pizza Tomato, bu iddialı hedefe ulaşmak için ekip çalışmasına ve merkez ile şubelerin uyumuna büyük önem vermektedir.

Pizza Tomato, Türkiye genelinde süratle artan şubeleriyle, gıda güvenliği ve kaliteden ödün vermeden; lezzetli, sağlıklı, hesaplı ürünlerini hızlı ve güler yüzle sunarak her geçen gün büyümektedir.

2 Replies to “Pizza Tomato”

  1. altan özalgun

    5 yıllık broşür dagıtıcısıyım sizin broşürleri gördüm ziverbey şubesinin broşür dagıtıcısına ihtiyaç varsa uygun fiyata dagıtım yaparım 2163461063 altan

  2. altan özalgun

    5 yıllık broşür dagıtıcısıyım broşürlerinizi dagıttırmak isterseniz uygun fıyata dagıtırım [email protected] 2163461063

Comments are closed.

SHOPPING BAG 0