FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Pizza Days

Arona Gıda bünyesinde bulunan Pizza Days, The Mongo Barbeque markası ile servis kalitesi ve ürün çeşitliliğini yükselterek restorantlarıyla İstanbul’da misafirlerine 25 yıldır hizmet vermektedir.

Pizza Days, restoranlarında sunduğu kalite ve lezzetleri evlere servis hizmeti ile de bu lezzet deneyimini evinde yaşamak isteyenler için Ataköy ve Beylikdüzü lokasyonlarında tamamen kendi üretimi olan ürünlerini sıcacık ve en lezzetli haliyle, hızlı bir şekilde kapılarına kadar teslim etmektedir. Pizza çeşitlerinin yanı sıra başlangıç, salata, makarna ve tatlı alternatifleriyle de vazgeçilmez lezzetler sunan Pizza Days, Türkiye’nin Derin Tava Pizza (Chicago Style) konusunda uzmanlaşmış tek Pizza restoranı olması özelliği ile İstanbul’un dört bir tarafından misafirlerini ağırlamaktadır.

Pizza Days efsanesi 1989 yılında Ataköy Atrium AVM de başlayan Merkez Beylikdüzü Migros AVM de bu güne kadar kesintisiz olarak misafirlerine hizmet vermektedir. Temelleri Chicago’da atılan Pizza Days aradan gecen 25 yılda kendisini misafirlerinin istek ve talepleri doğrultusunda geliştirerek sadece bir pizza restoranı olmaktan çıkmış, menüsüne tamamen kendi üretimi olan mantı gibi Türk lezzetleri ile de renklendirmiştir.

Pizza Days değişen ve yenilenen yüzüyle 25 yıllık serüvenine devam ediyor. www.pizzadays.com

Picture of Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur

About Me

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Son Yazılar

Bülten Üyeliği

Lezzet dolu haberler için bültenimize hemen katılın!