FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Yeşilköy Bodrum Meyhanesi

Yeşilköy Balıkçılar Çarşısı’nda konuklarını keyifle ağırlayan Bodrum Meyhanesi, mezelerinden deniz ürünlerine, fasıllı ve eğlenceli akşamlarına, meyhane kültürünü doyasıya yaşayabileceğiniz mekanlardan.

Yeşilköy’de dostlarınızla, sevdiklerinizle lezzetli ve keyifli bir akşam geçirebileceğiniz Bodrum Meyhanesi, zengin meze çeşitleri, mevsimine göre taze balık ve deniz ürünleriyle dikkat çekiyor. Levrek, lüfer, hamsi, kalamar, karides, midye ve diğer deniz lezzetleri ile hazırlanan tüm bu yemekler, zeytinyağlı ve otlu mezeler ustalıkla hazırlanıp sofranıza geliyor. Ünlü isimlerin de uğrak noktalarından biri olan mekanda akşamları ince saz eşliğinde eğlenceli saatler yaşanıyor. Özel kutlama ve yemek organizasyonları için de uygun bir ortama sahip olan Bodrum Meyhanesi, Yeşilköy akşamlarına renk katan adreslerden biri.

Picture of Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur

About Me

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Son Yazılar

Bülten Üyeliği

Lezzet dolu haberler için bültenimize hemen katılın!