FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Meyhaneler
Posted in

Taş Plak

25 yılı aşkın zamandır, gerek nezih ortamı gerekse zengin menüsü ile Beyoğlu’nda faaliyette olan Taşplak, müşteri memnuniyetini ilk öncelik kabul ederek mütevazı fakat rahat mekan.

Limitli-Limitsiz Fix Mönü ve Canlı Müzik-Eğlence formatını Türkiye’de ilk uygulayan bir kaç mekandan biri olan Taşplak, 2004 Yılından itibaren Gün Sanat ile yaptığı işbirliği sonucu sanat ve sanatçıyı ve sanata hizmet veren her kesimi desteklemeyi temel görev sayarak hareket etmiştir.

Taşplak yeni mekanında son zamanlarda misafirlerinin istek ve önerilerini de dikkate alıp, ilk bir kaç saat fasıl beklentisini de düşünerek yeni bir uygulama başlatmıştır. “Roman Meyhane” tarzını piyasaya sokarak güncel veya nostaljik, eşsiz sanat müziği örneklerini birlikte icra edeceğimiz ve aynı zamanda tabiri caiz ise tüm misafirlerinin kurtlarını dökeceği hareketli müziğin en güzel örneklerinin de sergileneceği “Roman Meyhane”yi Beyoğlu’nda hizmete açmıştır.

Taşplak, merkez şubesinde ise üyelerimize gündüzleri cafe, akşamları ise salaş ve eski meyhane anlayışı ile gerçek meyhane mezeleri, rakı, cacık,turşu, balık, et ve en önemlisi “muhabbet” olgusunu en ekonomik fiyatlar ile hafta içi her gün “Taş Plak Meyhane” adı altında canlı tutmaya devam etmektedir.