FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Balık Restoranları

Suada Aslan Restaurant

Kuruçeşme’deki Galatasaray adasında 2006 yılından beri Suada Club bünyesinde hizmet veren Aslan Restaurant, meyhane konsepti ile yaz sezonunda yenilenerek sizlerle.

Türk mutfağından seçkin örnekleri, tüm Galatasaray spor kulubü mensuplarıyla buluşturan Aslan Restaurant, zengin menüsü ile hem göze hem de damağa hitap ediyor.

Suada Club’ta, Galatasaray spor kulübü üyeleri ve misafirlerine ayrıcalıklı keyifler sunan restoran, ada içindeki eşsiz konumu ile boğaza hakim muhteşem bir manzarada konuklarını ağırlıyor.

Aslan Restaurant, Avrupa ve Asya’nın kesişim noktasında bulunan; dünyada eşi benzeri olmayan konumu ile İstanbul karmaşasından kaçmak isteyenler için Ege tatları ile harmanlanan yeni bir lezzet durağı oluyor. Kaliteli hizmet ve leziz yemeklerini uygun fiyatlarla birleştiren Aslan Restaurant, Boğaz’ın büyüleyici manzarasına modern bir iç tasarım ve sıcak bir ortam ekliyor.

Başlangıç olarak Ege kültürünün geleneksel meze çeşitleri geniş bir yelpazede sunulurken, et veya balık çeşitlerinden oluşan zengin ana yemek menüsü Aslan Restaurant’ın misafirlerine farklı alternatifler sunuyor. İki kıta arasında keyifli bir akşam yemeğinden sonra, tadı damağınızda kalacak “Çam Sakızlı Kayısılı Muhallebi” Aslan Restaurant’ın unutulmaz lezzetlerinden biri olarak hafızalarda yer edecek.

Suada Club’ta, Galatasaray Spor Kulübü üyelerine ve tüm misafirlerine ayrıcalıklı keyifler sunan Aslan Restaurant, İstanbul Boğazı’nın ortasındaki tek adada, hem yaz, hem de kış sezonu boyunca sizi unutulmaz deneyimler yaşamaya davet ediyor.

2 Replies to “Suada Aslan Restaurant”

  1. Abdullah

    İnanılmaz kalitesiz personel ve malesef bundan haberi olmayan bir restaurant sahıbı. Sıfır müşteri memnuniyeti ve küfürleşen personeller. Başta karşılama personeli. Suadanın yüz karası demekten başka birşey diyemiyorum.müşteriye yaklaşım ukalalık cabası

  2. Serpil

    Rezalet bir yer, adanın yüz karası. Kahvaltı için gittik, yumurta kokusundan içeri girilmiyor.
    Avuç içi kadar bir yer, tıkabasa dolduruyorlar. Tam bir kepazelik, iğrenç ötesi.
    Ada diye yanılıp gitmemenizi şidetle tavsiye ederim.

Comments are closed.