FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Meyhaneler
Posted in

Meyhane Endülüs

İzmir’de güzel yemekler, kalite ve eğlencenin doğru adresi Meyhane Endülüs, inşaat ve gayrimenkul işleri yapan Şinasi Daşdemir ve Nebi Müjdealan’ın bir şakalaşması sırasında doğdu. İşleri gereği sık sık iş yemekleri düzenleyen ikili, şakayla karışık “Kendimize bir restoran açalım, hem misafirlerimizi ağırlayalım, hem de bunun ticaretini yapalım” şeklindeki şakalaşmaları gerçek oluverdi.

Meyhane tarzında geniş meze çeşidi, ara sıcakları, ana yemeklerinin kalitesine müziğin de kalitesini ekleyince Egeliler’in birinci derecede tercihi olmaya başladı. Pazar günleri hariç haftanın her günü Endülüs Fasıl Grubu & Oğuz Özvardar’ın fasıl müziğinin en güzel örneklerinin yanısıra Sevil’in hareketli ve güncel parçalarıyla İzmir’de ağırlıklı olarak aileye hitap eden mekan olarak kuruluşundan bu güne devam ediyor.Pazar günleri hariç, haftanın her günü eğlencesever ailelere ev sahipliği yapmaya devam ediyor.

Daşdemir ve Müjdealan, “Mutluyuz, çünkü Meyhane Endülüs’te çok güzel şeyler yaşadık, yaşattık. mekanımız bu güne kadar bir çok ünlü işadamı, sinema ve Televizyon dünyasının renkli simalarına ev sahipliği yaptı. Üç kez güzellik yarışmalarına ev sahipliği yaptı. Hürriyet Gazetesi tarafından “Fasıl Müziği Yapan En iyi 10 Mekan“larda ilk üçte, İzmir’de ise yer almamız tesadüf olmasa gerek.

One Reply to “Meyhane Endülüs”

  1. yılmaz başdan

    Mükemmel…

Comments are closed.