FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Kalikratya Balık Restaurant

Kalikratya, bugünkü Büyükçekmece Mimarsinan beldesinin Rumca eski adı. Geçmişten günümüze İstanbul’un sayfiye merkezi olan bu güzel yerde, şimdi Kalikratya adını yaşatan keyifli bir balık restoranı, eşsiz lezzetleri ile konuklarını ağırlıyor.

Ege’nin iki yakasından Türk ve Yunan mutfağının tadına doyulmaz mezeleri, deniz ürünleri ve taze balıkları ustalıkla hazırlayıp masanıza getiren mekan, geceleri de eğlenceli, neşeli, müzik dolu programlarıyla misafirlerine felekten bir akşam geçirtiyor.

Kalikratya ekibi web sitesinde bu güzel restoranı şöyle tanıtmakta:

“Ege’de bir Rum kasabası. Denizle kucak kucağa bir balık lokantasındasınız. Masanızda Türk-Yunan mutfağının leziz mezeleri… Dostlarınızla koyu bir sohbettesiniz.

Bu güzelliğe İstanbul’da kavuşmak istemez misiniz?

Eşsiz ambiyansıyla size her daim neşeyle anacağınız vakitler sunacak bir mekan hazırladık. Mükemmel hizmet felsefemizi masanıza ulaştırmak için birbirinden deneyimli ve titiz personel kadromuz ile sizleri ağırlamayı heyecanla bekliyoruz.”

Picture of Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur

About Me

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Son Yazılar

Bülten Üyeliği

Lezzet dolu haberler için bültenimize hemen katılın!