FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

İzmir Gündoğdu Meyhanesi

İzmir, meyhane kültürünün tarihsel anlamda en özgün olarak geliştiği kentlerin başında gelir. Gündoğdu Meyhanesi, İzmir’in bu kadim kültürüne katılan yeni restoranlardan biri.

Özellikle Ege bölgesinin o eşsiz zeytinyağlı mezeleri ile oluşan zengin menüsü, taze balık ve deniz ürünleri çeşitleri ile Gündoğdu Meyhanesi, ılık İzmir akşamlarında, imbat esintisi eşliğinde Akdeniz ve Türk mutfağının özel tatlarıyla dolu bir sofra isteyenler için ideal bir tercih. Mekan web sitesinde şöyle tanıtılıyor:

Alsancak’ın yeni gözdesi bahçeli ve klasik bir meyhane… Gündoğdu Meyhanesi…

Alsancak’ın en güzel tarihi binalarından birini sizler için keyifli bir mekana dönüştürdük.

Yolu Alsancak’a düşen herkesi Ayvalık mezelerini, balık ve et çeşitlerini rakı ve şarap eşliğinde tatmaya bekliyoruz. Toplam 200 kişiye hizmet verebilen meyhanemizde mezeler Ege’nin ve özellikle Ayvalık’ın yöresel lezzetlerinden oluşmuştur.”

Picture of Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur

About Me

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Son Yazılar

Bülten Üyeliği

Lezzet dolu haberler için bültenimize hemen katılın!