FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Filika Meyhane

Ataköy Marina’da son derece keyifli ve zarif dekorasyonu, birbirinden leziz meze ve yemekleriyle Filika Meyhane, günün, haftanın yorgunluğunu nefis tatlar, güzel ezgiler eşliğinde atacağınız hoş bir mekan.

Filika, İstanbul Ataköy Marina içerisinde Sport International’ın hemen karşısında Galeria Avm ve deniz otobüslerine 10 dakika yürüme mesafesinde bulunmaktadır. Mekan içerisindeki bar ve alakart bölümlerinde gündüz saat 10′dan gece 01′e kadar, menüdeki zengin alkollü ve alkolsüz içeceklerin, aperitif ve mekana özgü mezelerin servisleri yapılmaktadır.

Özel gün ve gecelerde canlı müzik performanslarının sergilendiği Filika‘da gün boyu size klasik arşivlerden derlenen yerli soundlar eşlik etmektedir. Ataköy Marina içerisinde tek meyhane olma özelliği taşıyan mekanımız harika manzarası, içki çeşitleri ve yemek hizmeti vermektedir.

Otopark sorunu olmadan Marina güvenliği dahilinde tamamen rahat edebileceğiniz ve yaz sezonunda Akdeniz’i Ege’yi aratmayacak atmosferiyle hizmetinizdedir.

Picture of Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur

About Me

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Son Yazılar

Bülten Üyeliği

Lezzet dolu haberler için bültenimize hemen katılın!