FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Fesleğen

1999 yılında Fındıklı’da ev yemekleriyle hizmete başlayan, daha sonra Rum ve Türk mutfağından hazırladığı özel meze ve yemeklerle kurduğu akşam sofralarıyla yoluna devam eden Fesleğen, artık Beyoğlu Kallavi Sokak’ta…

Sohbetlerin, müziğin ve lezzetin buluştuğu sofralara ve bu sofralarda çoğalan dostluklara kadeh kaldırmayı amaç edinen Asmalımescit Rakıcı’nın sahibi Uğur Bekdemir ve Fesleğen Meyhane’nin sahibesi Aslı Ünsal, masalarını MayaAsmalımescit’te birleştirdiler.

İçki içmenin sanat ve en büyük mezenin muhabbet olduğu Fesleğen ve Rakıcı’nın sofralarında, hergün Volkan Şenlendirici yönetimindeki fasıl ekibi Türk Sanat Müziği’nin en değerli eserlerini icra ederek, gönül telimize dokunuyorlar… Her bir şarkının aşka, ayrılığa, yalnızlığa, acıya ve mutluluğa naifçe dokunduğu bu değerli eserleri dinlerken, mekanın duygu ritmine, Aslı Ünsal’ın özel arşivinden derlediği, anılarımızı çağrıştıran şarkılar eşlik ediyor. Bir bakıyorsunuz ki, bu sefer de duygu sarhoşu olmuşsunuz, dağıtılan rengarenk peruklar, aksesuarlarla, gecede zaman kaybolmuş.

2 kattan oluşan 100 kişilik kapasitesiyle, doğum günü, kına gecesi, bekarlığa veda geceleri gibi özel günlerinizi, zenne, rakkas, köçek gibi isteğe bağlı ayrıcalıklı isteklerinizi gerçekleştirmek için keyifli bir eğlence buketini oluşturabilmeniz ayrıca mümkün.

Kallavi Sokağa geldiğinizde, anason kokusunu ve nameleri takip edin… Bizi bulacaksınız…

Picture of Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur

About Me

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Son Yazılar

Bülten Üyeliği

Lezzet dolu haberler için bültenimize hemen katılın!