FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Asır Restaurant

Asır Restaurant 1948 yılında Hasır Restaurant Rum meyhanesi adı altında kurulmuştur, 1950 senesinde Burgazada da bulunan Yeni İdeal Restaurant‘ı bünyesine katmış, Hasır ve Yeni İdeal’in Kurucusu olan Niko Taş zamanla yenilikler yaparak restoranı genişletmiştir. Niko Taş, Hasır adını tescilletmediğinden ilerleyen zamanlarda kendi müşterilerimizin adımızı almasıyla adımızın H harfini çıkararak ASIR olarak değiştirdik.

Müessesemizde bulunan garson ve ahçılarımızın dayanışması çeyrek yüzyıla dayanmaktadır ve bu nedenle tüm meze ve yemeklerde takdiriniz olan lezzeti korumaktayız. 1993 yılında aramızdan ayrılan Niko Taş yerini oğlu Hakkı Taş’a bırakmıştır. Aynı nezih ortamıyla, lezzetleriyle siz değerli müşterilerimize hizmet Vermeye ömrümüz yettikçe devam edeceğimiz kaanatindeyiz.

Burgazada’daki müessesemiz sünnet ve düğünleriniz de sizlere destek sağlıyor. Sizlere bol kazançlı, sağlık ve mutlu dolu seneler diliyoruz

Picture of Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur

About Me

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Son Yazılar

Bülten Üyeliği

Lezzet dolu haberler için bültenimize hemen katılın!