FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Andon Pera Ataşehir

Andon, Beyoğlu’ndaki tarihi mekanını Anadolu yakasında, Ataşehir’e taşıdı. Klasik şarapevi konseptinden ayrı olarak Türk ve dünya mutfaklarından özgün lezzetleri usta aşçılarının elinden müşterilerine sunabilen keyifli bir restoran olarak Ataşehir’de hizmet vermeye devam ediyor.

Mekan, farklı tarzlarda eğlenmek isteyenler için çeşitli salonlara ayrılmış: Şarap Evi, Meyhane, Pera, Müdavim, ve Teras. Şarapevi, Andon’un en “özel” bölümü. Bu bölüm Türkiye’nin en iddialı şarap kavına sahip. Türk ve yabancı peynirler dünyanın en bilinen ve özel içeceğine eşlik ediyor.

Şaraplarını yanı sıra titizlikle hazırlanmış mönüsüyle de dikkat çekiyor. Ispanaklı lazanya, pepper steak biftek, kağıtta sucuk, pastırma, taş fırından çıkan çıtır çıtır pideler… ve şaraplı armut tatlısı

Şarapevi’nin sınırlarından girebilen içkilere gelince, şarap, konyak, grappa ve Ermeni mutfağının ünlü konyağı armagnac. Boşuna başka içki istemeyin, servis etmeyeceklerdir.

Şarapevi’nde hafta sonları ruha de hitap eden bir program var. Akordeon ve keman ikilisinin canlı müzikleri..

Meyhane bölümü ise manzara, fasıl ve eski İstanbul meyhanelerini aratmayacak tatta mezeleriye göz dolduruyor.

Picture of Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur

About Me

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Son Yazılar

Bülten Üyeliği

Lezzet dolu haberler için bültenimize hemen katılın!