FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Metto Cafe Restaurant

Güne zinde başlamak sıkı ve iştah açıcı bir kahvaltıdan geçer. İşte Metto Cafe Restaurant olarak biz burada devreye giriyoruz. Dinamik ve deneyimli mutfak ve salon personelimiz, iddaalı menümüz ile acıbademde ilk şubemizle huzurlarınızdayız.

Şefimiz Umut usta ve ekibi tarafından hazırlanan dünya mutfağından seçme yemeklerimiz, sabah kahvaltı çeşitleri, arasıcaklar, salatalar, italyan pizza çeşitlerimiz, sandwichlerimiz, devasa burgerlarımız, tortilla ekmeklerine sarılı mexican wraplarımız, makarna ve kendi ellerimizle yaptığımız mantı çeşitlerimiz, hem doymak için hemde formunuzu koruyabileceğiniz özel ana yemek tabaklarımız ve tabiki olmazsa olmaz nefis tatlı seçeneklerimiz. Kahve ve bitki çaylarımızı unutmayalım, nede olsa yemek ve tatlının hazmı kahveden geçer derler. Ve tabi ki muhabbet.

Mütevazi bahçemiz ve salonumuzda hem yemek hem biraz iş konuşabilir, arkadaşlarınızla hoş anlar yaşayabilir, hatta çocuklarınız için dizayn edilmiş salonumuzda doğum günü ve benzeri etkinliklerle de onlarla özel anlar yaşayabilirsiniz. Kısacası sizin rahatınız için herşey var.

Metto‘da kendinizi evinizde hissedeceksiniz…

Picture of Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur

About Me

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Son Yazılar

Bülten Üyeliği

Lezzet dolu haberler için bültenimize hemen katılın!